Kalendarz wydarzeń


Zapraszamy na imprezy i koncerty organizowane

w

BangBang Paintball Arena.

 

 


 

09 SIERPNIA 2018

BEFORE

 

REAGGE AND DUB

 

 


 

 

10 Marzec '18

3MOONBOYS

DEAD & DELICIOUS

 

 

 


 

 

17 Luty '18

TANZ TANZ MIT BANG BANG

RECretationDj

... zalejemy Was tsunami beat-ów z nowego 1300W soundsystemu , zagubimy się w obłokach z 2000W wytwornic dymu , oślepi nas 2000W światło nieśmiertelnego klasycznego stroboskopu i innych efektów świetlnych... także dużo mocy tej nocy!  Zapraszamy wszystkich fanów tanecznych, nieskrępowanych, hedonistycznych elektronicznych dźwięków. Miłego pląsania życzy RECretationDj !!!

 

 

 


 

27 Styczeń '18

KRZTA / LUNAPAR

KRZTA - brutalistyczno-filozoficzny math core z dalekich krain. Olsztyńskie wariaty z KRZTA nie zostawiają jeńców.
Lunapar - polisz post-hardcore from Breslau

 

 

 

 


 

15 Grudzień '17

Wandering Lights Tour

NOVEMBER MIGHT BE FINE

PL, post-rock/post-metal

 

MAKE-OVERS

RPA, trashpop/garage/punk/something

 

KOCHLEA

CZ, alternative / nu-jazz

 

 

 

 


 

25 LISTOPAD '17

APTEKA

 

Wywodząca się z Gdyni formacja rockowa, działająca z przerwami od 1983 roku. ....... .. .bla bla bla . Ich wypada znać ! 

 

 

 


 

4 Listopad '17
NUT CANE & SAJGON

Program imprezy

20.17 - NUT CANE akustycznie
21.53 - SAJGON punkowo
23.14 - NUT CANE electro dub live
Potem - Potemparty

https://www.youtube.com/watch?v=Ik1lMihUjdQ
https://www.youtube.com/watch?v=xYJkDwobaR0
https://soundcloud.com/nut-cane

 

Nut Cane - muzyk, kompozytor, multi-instrumentalista, wokalista, producent muzyczny, realizator dźwięku. Od wielu lat współpracujący z uznanymi artystami polskiej sceny muzycznej, np. występy z Lao Che - Woodstock 2008, oraz wspólna trasa koncertowa latem 2015r.

Obecnie Nut Cane występuje solo z gitarą akustyczną (od kilku lat regularnie jest gościem renomowanych warszawskich i wroclawskich klubów)gdzie, podczas osobliwych i często żywiołowych występów, prezentuje swoje autorskie utwory, których główną zaletą jest niebanalna warstwa liryczna. Jego specyficzne poczucie humoru, oraz nieskrępowany i bezpośredni kontakt z publiką zawsze zyskuje sobie aprobatę nowych słuchaczy, jednocześnie wprowadzając w osłupienie i zachwyt solidną i wciąż rosnącą rzeszę fanów w całym kraju.

Prowadzi studio muzyczne MieszkaLab (Sokołowsko, woj.dolnośląskie), gdzie realizuje lokalne projekty muzyczne (m.in. QWTETA, Antyklerykał) oraz działania z miejscową młodzieżą. 

 

 

 


 

7 Paździenik '17

PUNK LIVE

Program imprezy

20.00 ZIMNA WOJNA

21.00 OBROŃCY NIEPOCZĘTEGO ROZUMU

22.00 FRANCA

 

 

 

 

 


 

9 Wrzesień '17

Janusz Małolepszy Vadim Piankov Recital

Projekt Vadim Piankov i Janusz Małolepszy jest pierwszym przedsięwzięciem tego typu. Oparty głównie na twórczości Bułata Okudżawy. Utwory śpiewane są w trzech językach (polski, francuski, rosyjski).

Vadim Piankov jest rosyjskim aktorem i piosenkarzem. Ukończył Wszechrosyjski Instytut Kinematografii w Moskwie. Obecnie występuje w Belgi, Francji i Rosji. Jego twórczość oparta jest na muzyce i wierszach Brela, Puszkina, Wysockiego, Okudżawy i Appollinaira. Twórczość swoją prezentuje w jęz. rosyjskim i francuskim.

Współpracował z takimi sławami jak Roby Lakatos, który gościnnie zagrał na jego płycie.

Janusz Małolepszy - przedstawiciel gatunku poezji śpiewanej. Pochodzi z Niemczy. W latach 70-tych laureat wielu konkursów poezji śpiewanej do rangi ogólnopolskiej. Komponuje do wierszy poetów takich jak Gałczyński, Tuwim, Leśmian, Pawlikowska-Jasnorzewska

 

 

 

 


 

24 Czerwiec '17

ROCKING BIELAWA

Przegląd bielawskich kapel rockowych:

THE STUPIDS

TARANTULA

ONR

EVIL INCHWORM

 

 

 

 


 

29 Kwiecień '17

NAGROBKI


NAGROBKI

Grali na gdyńskim Openerze, katowickim Offie, łódzkim Domoffonie, krakowskim Unsoundzie i poznańskim Springbreak.
Teraz duet Nagrobki w składzie Maciej Salamon (gitara, głos) i Adam Witkowski (perkusja, głos) zagra w Bielawie, promując swoją najnowszą płytę "GRANIT".
Zgodnie z tym czego można spodziewać się po zespole o tej nazwie – teksty większości piosenek traktują o przemijaniu, śmierci i odchodzeniu. Muzyka natomiast jest mieszanką wielu wpływów - od starego polskiego big beat’u przez gitarowy noize, zimną fale, a nawet wczesny black metal. W lutym 2016 zespół Nagrobki otrzymał nagrodę pomorskiej Gazety Wyborczej Sztorm roku w dziedzinie kultury.

 

☠️ NOIDOBRA

Wrócili. Po 5 latach nieobecności na bielawskich rewirach zespół w składzie: Głogu (wokal, gitara), Em April (bass), Przemek "Mucik" (perkusja) raz jeszcze udowodni o co tak naprawdę chodzi. Weterani sceny, których występy w pewnych środowiskach stały się już legendarne. To będzie dobry rock.

 

 

 

 

 


 

4 Marzec '17

Dead & Delicious i Ranny Łoś

Zagrają Dead and Delicious oraz Ranny Łoś
https://youtu.be/uVGdq7-pmWw
https://youtu.be/BoY7-OqKeak
Na bank będzie Wesołe Party